Concept Plus Sp. z o.o.

Praca na wakacje dla studentów budowy maszyn / mechatroniki - Holandia

  • Data publikacji:
  • 14-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Enschede, Holandia
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników:

Studiujesz budowę maszyn/mechatronikę lub pokrewne kierunki techniczne i chciał(a)byś zdobyć zagraniczne doświadczenie i jednocześnie odłożyć pieniądze? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Miejsce pracy: Enschede, Holandia

Zakres obowiązków:

● Składanie konstrukcji maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
● Uczestniczenie we wszystkich fazach budowy maszyn - począwszy od projektu po montaż i uruchomienie
● Prace pomocnicze
● Możliwość doszkolenia w poszczególnych zakresach np. elektroniki

Wymagania:

● Studiujesz budowę maszyn/mechatronikę lub na pokrewnym kierunku
● Masz zdolności techniczne
● Znasz język angielski na poziomie min. B1/B2
● Umiesz pracować samodzielnie, jak i w zespole
● Jesteś dokładny/a, sumienny/a i odpowiedzialny/a
● Masz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

● Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
● Różnorodny zakres obowiązków
● Możliwość poszerzenia swojej wiedzy i uczestniczenia w szkoleniach
● Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15euro brutto/h - studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
● Zatrudnienie na maksymalnie 3 miesiące w okresie wakacyjnym (czerwiec - wrzesień)
● Komfortowe zakwaterowanie oraz organizacja transportu do pracy (odpłatnie)
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń