KOMISJONER NA MAGAZYNIE THIENDORF (BLISKO GRANICY)

Praca Niemcy

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

➡️PRACA Niemcy

KOMISJONER NA MAGAZYNIE

❗THIENDORF (BLISKO GRANICY)

Dział Suchy, Hala Ciepła

❗️16,50€/h

Zatrudnienie bez Agencji! Bezpośrednio do magazynu

2 zmiany 6:00 -14:00, 14:00-22:00

Pełny etat

Zadania:

Kompletacja art. spozywczych- system sluchawkowy PBV

Dział Suchy lub inne działy na wózkach widłowych typu Ameise

➡️wymagania: doświadczenie jako Komisjoner na wózkach EPT-->warunek konieczny

Znajomość liczebników niemieckich

💰OD 2650€ brutto/

mc +DODATKI stażowy, urlopowy, inne

SZTAPLER z doświadczeniem i uprawnieniami 2850€ brutto/mc

🏡 bez zakwaterowania‼️

☎️Tel/WhatsApp

pn-pt, godz.9-17

+48 534 158 490

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń