PRACA NIEMCY Cieśla / zbrojarz

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Hamburg
Wynagrodzenie: 19000
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Niemiecka rodzinna firma założona w 1950 roku działająca w sektorze budownictwa zatrudni pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Cieśla szalunkowy / zbrojarz

Szukamy pracowników albo całej brygady cieśli (do 10 osób)

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Zadania:

  • Montaż i produkcja szalunków oraz rusztować wsporczych (sufity, ściany),
  • Układanie płytek sufitowych,
  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych,
  • Montaż prefabrykowanych schodów, balkonów, podpór.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Stawkę godzinową od 22,50€,
  • Możliwe nadgodziny oraz praca na akord,
  • Transport do pracy firmowym busem.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Cieśla szalunkowy-Hamburg” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13471

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń