Praca w Niemczech Magazyny: ALDI, NETTO, REWE, EDEKA

Komisjonowanie towarów

Data publikacji: 09-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy ,Kitzingen
Wynagrodzenie: 9 000
Stanowisko: Magazynier

Oferta pracy: Komisjonowanie towarów w niemieckich magazynach

Poszukujemy pracowników do zbierania towarów w renomowanych sieciach handlowych, takich jak ALDI, NETTO, REWE i EDEKA. Praca dostępna w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec, m.in. w Greven, Salzgitter, Werl, Radevormwald, Erfurt, Kitzingen, Wormacji, Koblenz, Herten, Rinteln, Lingen, Lauenau, Berlinie i Guteborn.

Opis stanowiska

Głównym zadaniem będzie komisjonowanie towarów w magazynach przy użyciu słuchawek (instrukcje w języku polskim lub niemieckim).

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki do 100)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka początkowa 13,50€ na godzinę
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Zakwaterowanie w mieszkaniach (pokoje 2-3 osobowe)
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, prześlij swoje CV na adres: zuzannahumanbe@gmail.com
W razie pytań, skontaktuj się z nami telefonicznie: 00 48 661 123 486

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę w Niemczech!