Magazynier od zaraz

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak

Magazynier w sortowni kurierskiej - Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego zespołu jako magazynier w sortowni kurierskiej w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 13,50-16,88 EURO brutto/h
  • Miesięczne zarobki netto: 1400-1900 EURO
  • Możliwość pobierania zaliczek po każdym przepracowanym tygodniu
  • Zakwaterowanie w dobrym standardzie z Wi-Fi, zapewnione przez Pracodawcę
  • Legalną pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Opiekę polskiego koordynatora i pracę w polskim zespole
  • Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec po 3 miesiącach pracy
  • Program 'Zarabianie przez Polecanie' - 100 EURO brutto za każdą poleconą osobę

Twoje zadania:

  • Załadunek i rozładunek paczek
  • Skanowanie przesyłek
  • Dbałość o prawidłowe zabezpieczenie i składowanie towaru
  • Utrzymanie porządku w magazynie

Czego oczekujemy?

  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na sortowni DHL
  • Zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 505 176 000

Administratorami danych są HR Navigator (Siepraw), HR Now (Skawina) oraz HR Creator (Kraków). Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania.

Nasze agencje posiadają certyfikaty potwierdzające wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

  • HR Navigator - nr 11850
  • HR Now - nr 24977
  • HR Creator - nr 14997

Wymagane klauzule:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator, HR Now oraz HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń