Praca w Niemczech: Montaż Przyczepek - Atrakcyjne Warunki

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2300€
Stanowisko: Monter

Oferta Pracy: Specjalista Montażu Przyczepek w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych pracowników do montażu przyczepek w Niemczech. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Zakres Obowiązków:

  • Kompleksowe okablowanie i podłączanie elektryczne przyczepek załadowczych różnych marek
  • Instalacja i konfiguracja specjalistycznych komponentów (np. kamery cofania, monitory, systemy ogrzewania)
  • Montaż akcesoriów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Samodzielna realizacja zadań w oparciu o specyfikacje i rysunki techniczne

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku mechatroniki, mechaniki pojazdowej lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wysoka sprawność manualna i precyzja w działaniu
  • Biegłość w obsłudze narzędzi warsztatowych (szlifierki kątowe, nitownice, wiertarki itp.)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi dźwigu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,5€ brutto/h + 4€ diety/h (ok. 2300€ netto miesięcznie + płatne nadgodziny)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnienie w jednej lokalizacji
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • System premiowy

Jak Aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: cv@injobs.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy pracownik montażu przyczepek, imię i nazwisko".

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Kontakt

Informacje telefoniczne: +48 572 363 613 (pon-pt, 8:00-16:00)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń