Praca Niemcy- Murarz / Pracownik budowalny

Data publikacji: 27-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Niemiecka firma posiadająca 230 stacji benzynowych na terenie Niemiec szuka pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Murarz / Pracownik budowalny

Zatrudnimy również brygadzistę, pomocnika budowlanego!

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Wykonywanie prac budowlanych i konserwacyjnych na terenie stacji benzynowych,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach budowlanych (murarz/ glazurnik/ tynkarz/ betoniarz),
  • Znajomość materiałów i narzędzi budowlanych,
  • Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całych Niemiec,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • Prawo jazdy Kat. B,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Stawkę godzinową 17-24€ (zależnie od doświadczenia),
  • Zakwaterowanie,
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Murarz Niemcy” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13471

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń