Praca w Niemczech: Pomocnik Gastronomiczny dla Par

Data publikacji: 08-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 1600€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Atrakcyjna Oferta Pracy w Niemieckiej Gastronomii

Szukasz nowych możliwości zawodowych? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy pracę dla par w sektorze gastronomicznym w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec. Rozpocznij swoją przygodę już teraz!

Twoje Zadania

  • Przygotowywanie produktów do sprzedaży
  • Obsługa maszyn do produkcji kiełbasek
  • Pakowanie, ważenie i krojenie wędlin
  • Tworzenie apetycznych kanapek
  • Wsparcie zespołu kuchennego

Praca nie wymaga dużego wysiłku fizycznego - jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Czego Oczekujemy

  • Własnego samochodu do dojazdu do pracy
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Co Oferujemy

  • Pracę na jedną zmianę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 euro brutto/h
  • Miesięczne zarobki od 1600 euro
  • Bezpłatne zakwaterowanie

Dostępne Lokalizacje

Praca dostępna w różnych miastach Niemiec, m.in. w Schwandorf, okolicach Maintal, Ludwigshafen i Waghäusel.

Jak Aplikować

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca Niemcy pomocnik w gastronomii, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij nowy etap swojej kariery w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń