Praca w Niemczech: Pomocnik w odlewni żelaza - od zaraz

Data publikacji: 01-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy,
Wynagrodzenie: 2000€
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Oferta pracy w Niemczech: Pomocnik w odlewni żelaza

Poszukujemy pracowników do pracy w niemieckiej odlewni żelaza. Oferta skierowana jest do osób bez doświadczenia, z możliwością rozpoczęcia pracy od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prostych czynności produkcyjnych niewymagających wcześniejszego doświadczenia

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Własny samochód do dojazdu do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe: od 16,27€ brutto, z możliwością wzrostu do 26€ brutto (według niemieckich taryfikatorów)
  • Zakwaterowanie w cenie 75€ miesięcznie (200€ po 6 miesiącach)
  • Premię inflacyjną 200€ netto po 6 miesiącach pracy
  • Jednorazową premię eksploatacyjną za auto w wysokości 150€ po 4 tygodniach
  • Umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy pomocnik odlewnia żelaza, imię i nazwisko".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stadtallendorf/Laubach, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2000€ miesięcznie
Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń