Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2200
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Opis stanowiska

Poszukujemy pomocnika z prawem jazdy kategorii CE do pracy w Regensburgu (Niemcy). Główne zadania obejmują obsługę maszyn do oponowania oraz okazjonalne prowadzenie ciężarówki w celu transportu produktów.

Zakres obowiązków

  • Montaż opon na felgi
  • Obsługa specjalistycznych maszyn w procesie oponowania
  • Praca w systemie trójzmianowym

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Własny samochód do dojazdu do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,15€ brutto/h + 2€ netto diety/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Dodatki za pracę nocną
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Brak systemu Zeit Konto

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Klauzula RODO

Aplikując, prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z RODO. Zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz przysługującymi mi prawami."

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń