PRACA POMOCNIK NIEMCY. PARY. OD ZARAZ. DARMOWE KWATERY. WIELE LOKALIZACJI

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 1600€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Oferta pracy w Niemczech: Pracownik produkcji

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy zmotywowanych osób na stanowisko pracownika produkcji w różnych lokalizacjach Niemiec.

Lokalizacje i terminy rozpoczęcia pracy:

  • Chemnitz okolice
  • Jena okolice
  • Wetzlar okolice
  • Saarbrücken okolice

Co oferujemy?

  • Atrakcyjna stawka: 13,50 euro brutto na godzinę
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-osobowe)
  • Zeit konto: 5 godzin miesięcznie
  • Wsparcie koordynatora podczas weekendowych dojazdów
  • Stała opieka ze strony firmy
  • Odzież robocza
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów i formalności

Czego oczekujemy?

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów mięsnych do sprzedaży (pakowanie, ważenie, krojenie)
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Przygotowywanie kanapek, pomoc w kuchni

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@injobs.pl z dopiskiem „Praca za granicą produkcja"

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń