PRACA NIEMCY- Pracownik drogowy / brukarz

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Karlsruhe, Niemcy
Stanowisko: Brukarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Niemiecka rodzinna firma o stabilnej pozycji na rynku stawiająca na ciągły rozwój w obszarze budowlanym poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik do budowy kanałów i dróg

Miejsce pracy: Karlsruhe, Niemcy

Zadania:

  • Układanie rur: rury z tworzyw sztucznych o średnicy od 150 do 400 mm; Rury żelbetowe o średnicach od 300 do 1000 mm,
  • Udział w wykonaniu i zasypywaniu wykopów,
  • Układanie podsypki i jej zagęszczenie,
  • Układanie krawężników,
  • Układanie kostki brukowej, cięcie kostki.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy budowie dróg: asfaltowanie, układanie krawężników i prace brukarskie ,
  • Doświadczenie w budowie kanałów,
  • Dobra znajomość jęz. Niemieckiego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o prace,
  • Pracę w niemieckiej stabilnej firmie,
  • Wysokiej jakości narzędzia,
  • Dietę pracowniczą wg. Polityki firmy,
  • Możliwość rozwoju kompetencji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BUDOWA DRÓG” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń