Praca w Niemczech: Silikonowanie przyczep w Augsburgu

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Augsburg
Wynagrodzenie: 2300€
Stanowisko: Monter

Oferta pracy: Specjalista ds. silikonowania przyczep w Augsburgu

Poszukujemy doświadczonych pracowników do silikonowania przyczep samochodowych w Augsburgu. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne silikonowanie elementów w przyczepach samochodowych
  • Dbałość o jakość wykonywanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w silikonowaniu (minimum 2 lata)
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe (np. malarz, stolarz, glazurnik)
  • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty
  • Sumienność, zaangażowanie i rzetelność
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: 13,5€ brutto + 4€ diety za godzinę
  • Przewidywane wynagrodzenie netto: około 2300€ + dodatkowo płatne nadgodziny
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Stałe miejsce pracy (bez konieczności relokacji)
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • System premiowy

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: cv@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy silikonowanie przyczep, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 572 363 613 (pon-pt, 8:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń