Praca w Niemczech: Specjalista ds. produkcji palet drewnianych

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych pracowników fizycznych do zbijania i naprawy palet drewnianych w Landshut, Niemcy. Idealni kandydaci to osoby z doświadczeniem w ciesielstwie lub konstrukcjach dachowych.

Wymagania

  • Dobra sprawność fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własny samochód do dojazdów do pracy (jeden na zespół)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 euro brutto + 3-4 euro diety za godzinę pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wsparcie w kwestiach administracyjnych
  • Pełne wsparcie podczas całego procesu zatrudnienia

Jak aplikować

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres profil@injobs.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Specjalista ds. produkcji palet - [Twoje imię i nazwisko]".

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń