www.injobs.com.pl

Praca operator maszyn w Niemczech

Data publikacji: 02-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2500€
Stanowisko: Operator Maszyn

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych operatorów maszyn do pracy w Niemczech (Immenhausen). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie do 2500€ netto miesięcznie oraz komfortowe warunki pracy.

Oferujemy

  • Stawka dla doświadczonego pracownika: 17,5€ brutto + dieta 6,25€/h
  • Stawka dla pracownika z mniejszym doświadczeniem: 13,80€ brutto + dieta 6,25€/h
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pełne wsparcie w procesie rekrutacji
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • Własny samochód
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Schludny wygląd i przyjazne nastawienie
  • Niezawodność i odpowiedzialność

Główne zadania

  • Obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
  • Mocowanie obrabianych elementów
  • Czyszczenie i konserwacja sprzętu

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca operator maszyn w Niemczech, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (PN-PT, 08:00-16:00)

Klauzula RODO

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń