KLAVER Sp. z o.o.
Pakowanie drobiu- Holandia- bez prawa jazdy

Data publikacji: 10-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii - pakowanie drobiu

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Mamy dla Ciebie interesującą propozycję w holenderskim zakładzie przetwórstwa mięsnego!

Zakres obowiązków:

  • Produkcja wyrobów drobiowych
  • Pakowanie mięsa w dziale pakowania
  • Obsługa noża przy obróbce mięsa

Czego oczekujemy:

  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Doświadczenia w branży mięsnej (mile widziane)

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Regularne wypłaty w systemie godzinowym
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Dodatki urlopowe i wakacyjne

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do Weroniki: +48 731 901 913
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450), Częstochowa

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń