Praca w Best: Pakowanie mięsa bez znajomości angielskiego

Data publikacji: 14-08-2024
Miejsce Pracy: Best
Wynagrodzenie: 13,27e brutto + dodatki
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Atrakcyjna oferta pracy w sektorze mięsnym

Poszukujemy energicznych osób do pakowania mięsa w Best. Idealna propozycja dla kobiet, mężczyzn i par, bez konieczności znajomości języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i pakowanie różnorodnych produktów mięsnych
  • Praca w kontrolowanym środowisku chłodniczym (temperatura +3 do +8°C)

Czego oczekujemy

  • Entuzjazmu i pozytywnego podejścia do pracy
  • Zdolności do pracy w chłodnym otoczeniu
  • Elastyczności (system dwuzmianowy, możliwość nadgodzin)
  • Doświadczenie w branży mięsnej lub logistyce będzie atutem (nie jest konieczne)

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 13.27€/h plus dodatki zmianowe:
    • 06:00-19:00: stawka podstawowa
    • 20:00-22:00: 130% stawki podstawowej
    • 22:00-06:00: 150% stawki podstawowej
  • Dodatkowe bonusy za pracę w weekendy i nadgodziny
  • Elastyczny wymiar czasu pracy: 32-40 godzin tygodniowo
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne (koszt 37,46 EUR/tydzień)
  • Darmowy transport do miejsca pracy
  • Zakwaterowanie w komfortowych domkach (pokoje 1-2 osobowe)
  • Kwartalny zwrot 400€ (Zorgtoeslag)
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: urban.humanbe@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń