Praca dla par w sklepie mięsnym w Niemczech - Krefeld

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Krefeld
Wynagrodzenie: 1600€
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Oferta pracy w Niemczech dla par - sklep mięsny w Krefeld

Poszukujemy zmotywowanej pary do pracy w sklepie mięsnym w Krefeld. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym darmowe zakwaterowanie i umowę niemiecką.

Zakres obowiązków:

  • Produkcja, pakowanie i sortowanie wyrobów mięsnych
  • Praca na zapleczu sklepu (bez kontaktu z klientami)

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w branży mięsnej
  • Własny samochód do dojazdów do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ brutto/godz.
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Pełne wsparcie podczas rekrutacji i zatrudnienia

Jak aplikować?

Zainteresowane pary prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy dla par sklep mięsny, imię i nazwisko".

Kontakt:

Telefon: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Wynagrodzenie:

około 1600€ miesięcznie

Lokalizacja: Krefeld, Niemcy

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO do aplikacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń