Prowork PL

Pielęgniarka praca Chorzów prywatny ośrodek REH

Data publikacji: 19-07-2024
Miejsce Pracy: Chorzów
Stanowisko: Pielęgniarka

Opis stanowiska

Prywatny ośrodek opieki długoterminowej w Chorzowie poszukuje doświadczonej pielęgniarki do pracy w pełnym wymiarze godzin. Głównym zadaniem będzie zapewnienie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej nad seniorami i pacjentami placówki. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Zapraszamy również pielęgniarki z Ukrainy posiadające aktualne prawo wykonywania zawodu.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy w Chorzowie (160 godzin miesięcznie)
  • Empatia i umiejętność pracy z seniorami

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat (160 godzin miesięcznie)
  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej
  • System szkoleń zawodowych
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Przyjazną atmosferę pracy

Proces rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o rejestrację na stronie www.prowork.pl i dołączenie aktualnego CV. Aplikuj na ofertę pracy dla pielęgniarki w Chorzowie lub innych miastach w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED, podając swoje oczekiwania finansowe i inne preferencje. Pomożemy Ci znaleźć najlepszego pracodawcę!

O firmie

ProworkPL MED specjalizuje się w rekrutacji personelu medycznego, w tym lekarzy i pielęgniarek w Polsce. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Wareckiej 8/46. Posiadamy certyfikat nr 9116 w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń