Pokojowa/pokojowy/serwis w apartamentach/ 31-33zł/h brutto

Pokojowa/pokojowy/serwis w apartamentach

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Warszawa, Praga-Południe
Wynagrodzenie: 34zł/h brutto
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie

Pracownik Sprzątający w Apartamentach Media Park

Poszukujemy energicznych osób do utrzymania czystości w luksusowych apartamentach na wynajem krótkoterminowy w sercu Pragi-Południe. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć niezapomniane wrażenia dla naszych gości!

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe, ul. Dęblińska 4

Twoje zadania

  • Profesjonalne sprzątanie i przygotowywanie apartamentów dla gości
  • Dbanie o najwyższe standardy czystości i higieny
  • Praca w dynamicznym środowisku, również w weekendy

Czego oczekujemy

  • Elastyczności i gotowości do pracy w tygodniu oraz wybrane weekendy
  • Zaangażowania, uczciwości i dbałości o detale
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Co oferujemy

  • Natychmiastowe zatrudnienie
  • Pracę jednozmianową w godzinach 8-16, 4-5 dni w tygodniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29-34 zł brutto/h (umowa zlecenie)
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę
  • Stabilną i przyjazną atmosferę pracy
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku (9:00-17:00) pod numerem 781-814-820 lub aplikuj przez nasz formularz online. CV nie jest wymagane!

Dołącz do zespołu Apartamentów Media Park i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się branży hotelarskiej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń