Holenderskie biuro pośrednictwa pracy WARX Personeelsdiensten istnieje na rynku od 2012r. Z każdym kolejnym rokiem pozyskujemy nowych klientów i stopniowo powiększamy nasze horyzonty. Zatrudniamy spawaczy MIG/MAG/TIG, operatorów maszyn CNC. Posiadamy także oferty pracy w branżach transportowych, budowlanych, produkcyjnych.

Pracownik Produkcji / pokój jednoosobowy / Genemuiden

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Genemuiden, Holandia
Wynagrodzenie: €14,23/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Opis stanowiska

Poszukujemy zmotywowanych pracowników do działu przygotowywania zamówień w firmie produkującej firany i zasłony w Genemuiden, Holandia. Głównym zadaniem będzie precyzyjne cięcie materiałów zgodnie z zamówieniami klientów.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego (konieczna do rozmowy kwalifikacyjnej i codziennej komunikacji)
  • Prawo jazdy
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,23 euro/godzinę
  • Holenderską umowę o pracę
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Komfortowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny samochód służbowy
  • Wsparcie koordynatorów na miejscu

Szczegóły zatrudnienia

Oferujemy elastyczny wymiar godzin pracy, od 24 do 40 godzin tygodniowo. To doskonała okazja dla osób poszukujących stabilnego zatrudnienia w przyjaznym środowisku pracy.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy!

Dołącz do naszego zespołu w Genemuiden i rozwijaj swoje umiejętności w branży tekstylnej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją nową karierę!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń