KLAVER Sp. z o.o.
Holandia: Praca na produkcji z atrakcyjną stawką i pomocą polskiego koordynatora

Holandia: Praca na produkcji z atrakcyjną stawką

Data publikacji: 10-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Praca na produkcji w Holandii - atrakcyjne warunki i wsparcie polskiego koordynatora

Poszukujemy zmotywowanych pracowników produkcyjnych do pracy w Holandii. Oferujemy stabilne zatrudnienie w różnych lokalizacjach, w tym Westland, Haga, Rotterdam, Schiedam, 's-Gravenzande i Vlaardingen.

Czego oczekujemy?

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Wysokiej motywacji do pracy

Zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Sortowanie świeżych owoców i warzyw
  • Pakowanie produktów
  • Kontrola jakości produktów rolnych

Co oferujemy?

  • Całoroczne zatrudnienie dla każdego
  • Elastyczność - możliwość dojazdów z własnego zakwaterowania
  • Atrakcyjne bonusy dla kierowców
  • Konkurencyjne stawki godzinowe
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do Weroniki: +48 731 901 913
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klaver sp. z.o.o (KRAZ 18450) - Twój partner w poszukiwaniu pracy w Holandii

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń