Pracownik produkcji pigmentu do farb/ Panowie z Angielskim A2-B1/ Silne zmotywowane osoby

Data publikacji: 03-07-2024
Miejsce Pracy: Sittard
Wynagrodzenie: 15,24e/h + dodatki
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Pracownik produkcji pigmentu do farb w Sittard - oferta pracy

Poszukujemy zmotywowanych mężczyzn ze znajomością języka angielskiego (poziom A2-B1) do pracy przy produkcji pigmentów do farb w Sittard. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Zakres obowiązków:

  • Wlewanie surowców do produkcji
  • Przenoszenie worków z surowcami (waga ok. 10-15 kg)
  • Czyszczenie i konserwacja silosów mieszających
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2-B1)
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,24 €/h (zawiera dodatek wakacyjny)
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Zakwaterowanie i transport do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Harmonogram pracy:

Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym:

  • I zmiana: 6:00-14:30
  • II zmiana: 14:30-23:00

Możliwe okazjonalne soboty pracujące.

System wynagrodzeń:

Wypłaty realizowane w systemie tygodniowym, co gwarantuje regularny dopływ środków.

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@humanbe.pl lub kontakt telefoniczny: +48 602 460 130.

Nie przegap tej szansy na rozwój kariery w branży produkcji pigmentów do farb. Aplikuj już dziś!