praca idealna dla panów, pań i par, niewymagany niemiecki

Praca produkcyjna od 09.09.24r. mile widziane pary

Data publikacji: 04-09-2024
Miejsce Pracy: Arnstadt, Niemcy
Wynagrodzenie: 8000
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak

O nas

MDPersonalservice - jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników - rekrutujemy z Niemiec, Czech, Słowacji i Polski.

Kontakt do rekrutera

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania.

Tel: +48 731445268

E-mail: info.pl@md-personalservice.de

O miejscu pracy

Poszukujemy pracowników produkcyjnych do firmy zajmującej się produkcją baterii samochodowych w miejscowości Arnstadt (Turyngia).

Opis stanowiska

Do zadań należą: obsługa maszyn, kontrola jakości, nadzór zautomatyzowanej produkcji.

Praca w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

niemiecką umowę o pracę długoterminową,

wynagrodzenie 14,28€/ h brutto,

dodatki nocne, za niedzielę i święta,

zakwaterowanie 150€ miesięcznie (pokoje 2 osobowe),

dodatki na paliwo,

opłacone składki socjalne, rentowe, zdrowotne

Wymagamy

własny transport do pracy,

znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (nie wymagana, ale mile widziana),

zaświadczenie o niekaralności

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń