KLAVER Sp. z o.o.
Praca przy pieczarkach Holandia

Data publikacji: 12-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Twoja praca będzie polegała na: zbiorze, selekcji oraz sortowaniu pieczarek. Jako asystent hodowcy będziesz dbał o higienę hodowli, wykrywał choroby i schorzenia oraz zgłaszał to do hodowcy.

Zakres obowiązków:

• Zbiór pieczarek według określonych norm jakościowych

• Selekcja i sortowanie pieczarek

• Pakowanie pieczarek do pojemników

• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy przy zbiorze pieczarek będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

• Dobra kondycja fizyczna

• Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie zgodne z holenderskimi standardami

• Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

• Ubezpieczenie zdrowotne

• Możliwość długoterminowej współpracy

Kontakt:

Dominika + 48570901 033

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450) Częstochowa ul. Gminna 131- Pracujemy od7:00do18:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń