KLAVER Sp. z o.o.
Praca przy produkcji i montażu okien – Niemcy

Data publikacji: 24-09-2024
Miejsce Pracy: Stuttgart
Wynagrodzenie: 2000
Stanowisko: Stolarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Poszukujemy pracowników do produkcji i montażu okien. Zlecenia obejmują zadania związane z przygotowaniem, instalacją oraz serwisowaniem okien w różnych lokalizacjach.

Obowiązki:

  • Produkcja elementów okiennych zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Montaż okien na budowach
  • Kontrola jakości wykonanych produktów i instalacji

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na rozumienie instrukcji i zadań
  • Doświadczenie w produkcji lub montażu okien
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność
  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach w Niemczech
  • Własne auto będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Dieta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami

Kontakt:

Dominika +48 570 901033
Weronika + 48 731 901 913

Kamila + 48 570 901414

Klaver Sp. z.o.o KRAZ 18450 Pn-Pt 8:00 - 16:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń