Rzeźnik Niemcy. Praca od zaraz. Zapewniony pokój jednoosobowy

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2500
Stanowisko: Rzeźnik

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego rzeźnika do pracy w Niemczech (Nördlingen). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki zakwaterowania.

Zakres obowiązków

  • Produkcja wyrobów mięsnych i wędliniarskich
  • Przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych, dań i przetworów
  • Patroszenie tusz, trybowanie, rozbiór i sortowanie mięsa
  • Krojenie i przyprawianie zgodnie z recepturą
  • Obsługa specjalistycznych maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakości i świeżości produktów

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2
  • Własny samochód do dojazdu do pracy
  • Gotowość do pracy na dzienną zmianę

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 2500€ netto miesięcznie
  • Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Szybki termin rozpoczęcia pracy

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Rzeźnik zapewniony pokój jednoosobowy, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Klauzula RODO

Aplikując, prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń