Rzeźnik praca dla par w jednym zakładzie

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 1920
Stanowisko: Rzeźnik

Atrakcyjna oferta pracy w Waghäusel dla par

Poszukujemy doświadczonych rzeźników oraz pomocników do pracy w nowoczesnym zakładzie mięsnym w Niemczech. Idealna propozycja dla par chcących pracować razem!

Zakres obowiązków

  • Wykrawanie mięsa przy użyciu noża
  • Prace pomocnicze w zakładzie

Wymagania

  • Własny samochód do dojazdu do pracy
  • Gotowość do pracy na jedną, dzienną zmianę
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 1900€ netto miesięcznie
  • Stawka godzinowa: 13,50€ brutto + 2€ netto diety
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Zeit konto - 5 godzin miesięcznie
  • Polskojęzyczna opieka na miejscu

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Rzeźnik praca dla par w jednym zakładzie, imię i nazwisko".

Masz pytania? Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numer: +48 514 630 888.

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń