Ecojob

Pracownik winnicy | Francja

Data publikacji: 22-08-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Pracownik fizyczny

O nas

Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) to międzynarodowa agencja pracy tymczasowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Działamy w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech, dostarczając pracowników do branż przemysłowej, automotive, medycznej, farmaceutycznej i budowlanej.

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w winnicy we Francji.

Twoje zadania:
  • Zbiór winogron
  • Przycinanie krzewów
  • Składowanie gron do koszy
  • Przenoszenie zbiorów do miejsca zbiórki

Wymagania

  • Dyspozycyjność na przełomie sierpnia i września
  • Własny samochód (warunek konieczny)
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu (koniec sierpnia, początek września)
  • Chęć zdobycia nowych doświadczeń i uczestnictwa w winobraniu - jednym z największych francuskich wydarzeń

Oferujemy

  • Stawka 11,65€/h brutto + 10% dodatków
  • Francuska umowa o pracę z prawem do świadczeń chorobowych i emerytalnych
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca na okres 2-3 tygodni
  • Nadgodziny płatne +25%
  • Zdalna opieka koordynatora podczas przejazdu i trwania kontraktu
  • Wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • Badania lekarskie po stronie pracodawcy

Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

To oferta pracy tymczasowej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń