Ślusarz oferty pracy w całych Niemczech

Data publikacji: 05-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2300€
Stanowisko: Ślusarz Narzędziowy

Oferta pracy dla ślusarza w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych ślusarzy do pracy na terenie całych Niemiec. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju ze wspólną kuchnią i łazienką, opłacane przez pracodawcę.

Zakres obowiązków:

  • Interpretacja rysunku technicznego
  • Wykonywanie prac warsztatowych jako ślusarz narzędziowy
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Obróbka ręczna i pasowanie elementów
  • Ocena stanu zużycia elementów eksploatacyjnych narzędzi oraz ich regeneracja lub wymiana

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Aktualne certyfikaty zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 13,50€ brutto/h + 30€ dziennie netto diety
  • Dodatek za nadgodziny: +25%
  • Zapewniamy wyposażenie i odzież ochronną
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełne wsparcie w procesie rekrutacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Ślusarz - Niemcy, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: pon-pt, 08:00-16:00, tel. +48 517 455 345

Dodatkowe informacje:

Wynagrodzenie:

2300€
Lokalizacja: Niemcy

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń