KLAVER Sp. z o.o.
Praca w Holandii

Sortowanie owoców i warzyw Holandia- zapraszamy studentów

Data publikacji: 22-06-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Oferta pracy w Holandii - Sortowanie owoców i warzyw

Szukasz ciekawej pracy za granicą? Jesteś zmotywowany i gotowy na nowe wyzwania? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Holandii przy sortowaniu owoców i warzyw!

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Czego oczekujemy?

  • Wysokiej motywacji i chęci do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze maszyny typu „flowpack" (wyższe zarobki dla operatorów!)

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie owoców i warzyw
  • Pakowanie i układanie produktów
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do jednej z naszych rekruterek:

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Izabela: +48 570 901 913

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00.

Klaver sp. z o.o.
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa
(KRAZ 18450)

Nie przegap tej szansy na pracę w Holandii! Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją przygodę zawodową za granicą.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń