Praca dla studenta

Praca dla studenta- kasjer/sprzedawca

Data publikacji: 17-06-2024
Miejsce Pracy: Kraków
Stanowisko: Sprzedawca

O nas

Małopolska sieć sklepów Lewiatan-ZACHĘTA, posiadająca 48 lokalizacji w Małopolsce (w tym 32 w Krakowie), poszukuje ambitnych studentów do pracy stałej lub dorywczej na stanowisku Kasjer-Sprzedawca. Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia, dostosowane do Twojej dyspozycyjności.

Co oferujemy?

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Profesjonalną odzież roboczą
  • Bezpłatną krakowską kartę miejską
  • Elastyczny grafik pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Godziny pracy

Oferujemy elastyczne godziny pracy (preferowane 6-8h dziennie) w przedziale od 6:00 do 22:15 w dni powszednie oraz od 7:15 do 20:15 w soboty, w zależności od lokalizacji sklepu.

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna i uprzejma obsługa klientów
  • Dbanie o atrakcyjną ekspozycję towarów
  • Utrzymywanie czystości i estetyki na stanowisku pracy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Przyuczenie do pracy na stanowisku mięsno-wędliniarskim

Nasze oczekiwania

  • Status studenta
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez P.H.U."Zachęta" i P.H.U. "Koral", zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r." Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez 3 miesiące i nie będą udostępniane firmom zewnętrznym. Podanie danych jest dobrowolne, z prawem wglądu, poprawiania lub usunięcia.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń