Praca w szklarni dla kobiet w Holandii - Pozyskiwanie nasion

Data publikacji: 05-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 1750€
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Oferta pracy w szklarni dla kobiet w Holandii

Poszukujemy 5 kobiet do pracy w innowacyjnej szklarni w Holandii, specjalizującej się w tworzeniu nowych odmian papryki, ogórków i pomidorów. Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz.

Opis stanowiska

  • Zapylanie i pozyskiwanie kwiatów papryki, ogórków i pomidorów
  • Precyzyjne pozyskiwanie nasion
  • Skręcanie roślin i usuwanie pędów bocznych
  • Pakowanie produktów do worków
  • Obcinanie liści i przycinanie kwiatów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od €13,47 za godzinę
  • Legalną umowę o pracę zgodną z holenderskim prawem
  • Pełny etat: 38-40 godzin tygodniowo
  • Bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania

  • Gotowość do pracy stojącej w szklarni
  • Wysoka precyzja, dokładność i cierpliwość
  • Zdolność do pracy fizycznej
  • Status osoby niepalącej

Jak aplikować?

Zainteresowane kandydatki prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Praca w szklarni dla kobiet, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Lokalizacja

Holandia, Wervershoof

Wynagrodzenie

1750€ miesięcznie

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku!