Praca szuka człowieka! Praca biurowa! idealna dla Pań Berlin

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Berlin
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Firma Pulit Büroservice - poszukujemy doświadczonego silnego wsparcia do naszego biura w centrum Berlina ze znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie
Jesteśmy gotowi Ciebie przyuczyć ale nie nauczać dlatego słowem kluczowym jest doświadczenie minimum roczne na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

- obsługa administracyjna i organizacja pracy biura
- wypełnianie wniosków w j. niemieckim - Gewerbeamt, Finanzamt, SOKA Bau itd itp.
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie i archiwizacja dokumentów
- korespondencja mailowa z klientami oraz urzędami
- ⁠umiejetność kreatywnej rozmowy z urzędami
- umiejętność poruszania się po Wordzie, Excelu - MS Office
- praca z klientem oraz wsparcie pozostałych pracowników biura

Nasze wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- płynna umiejętność odczytywania korespondencji z urzędów niemieckich i nie tylko
- dobra znajomość MS Office -
- ⁠znajomość języka Niemieckiego w mowie i piśmie
- ⁠doświadzenie w księgowaniu oraz znajomość programów do księgowania
- wymagana umiejętność samodzielnej pracy i kreatywność
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
- umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie pod presja czasu

Oferujemy:

pełne wyzwań stanowisko z możliwością rozwoju ścieżki zawodowej, atrakcyjne wynagrodzenie 18€zagodzinę, swobodną, przyjazną atmosferę pracy, profesjonalne doszkolenie/douczenie

Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy

kontakt@pulit-bueroservice.de

Mile widziane świadectwo pracy.

Więcej informacji udzielę telefonicznie:

+49 157 377 32 116 Karolina Pulit

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń