KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszam do oferty pracy!

Praca w Belgii, Mechelen – Praca jako Piekarz

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Piekarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Poszukujemy doświadczonych piekarzy do pracy w Mechelen.

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Wymagana jest dobra znajomość zawodu oraz stabilne CV.

Opis stanowiska:

  • Praca w piekarni w Mechelen.

Wymagania:

  • Dobrego doświadczenia w piekarstwie.
  • Stabilne CV.
  • Zakwaterowanie: Bezpłatne, w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Kontakt:

Kamila +48 570 901414

Dominika +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach08:00-16:00.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń