Praca w biurze rachunkowym, księgowa/księgowy Poznań Junikowo/Grunwald

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 4300-6500 brutto / miesiąc
Stanowisko: Księgowa / Księgowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Stanowisko: Księgowa/księgowy

Lokalizacja: Poznań, Junikowo/Grunwald

O firmie: Biuro Intrex-DBKK funkcjonuje się na rynku od 1990 roku. Zapewniamy obsługę księgową na najwyższym poziomie, który jest zasługą naszych wieloletnich pracowników.

Zakres zadań:

- prowadzenie pełnej księgowości

- prowadzenie księgowości uproszczonej

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie w kierunku rachunkowości i finansów ( mile widziani absolwenci kierunkowych szkół średnich i wyższych )

- znajomość programu Symfonia będzie atutem.

Wynagrodzenie:

W zależności od doświadczenia oraz umiejętności oferujemy wynagrodzenie początkowe w wysokości 4.300-6.500 brutto/miesiąc. Nasze biuro regularnie rewiduje wysokość wynagrodzenia w oparciu o osiągnięcia oraz zaangażowanie pracowników.

Ponadto oferujemy:

- umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,

- mentoring: praca pod opieką długoletnich specjalistów w swojej dziedzinie,

- możliwość rozwoju: zapewniamy kursy i szkolenia,

- możliwość awansu,

- wysługę lat oraz okazjonalne bonusy,

- elastyczny czas pracy,

- miła atmosfera oraz stabilność zatrudnienia, o których świadczy staż naszych pracowników

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV proszę przesyłać na adres: joanna.intrex@wp.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń