Praca w Heemskerk przy Sprzątaniu Pokoi Hotelowych – Dołącz do Naszego Zespołu!

  • Data publikacji:
  • 28-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Heemskerk
  • Wynagrodzenie:
  • 13,27e brutto + dodatki
  • Stanowisko:
  • Pokojówka

Atrakcyjna Praca w Heemskerk przy Sprzątaniu Pokoi Hotelowych – Dołącz do Naszego Zespołu!

Marzysz o pracy w pięknym miejscu z atrakcyjnymi warunkami? Szukamy zmotywowanych osób do sprzątania pokoi hotelowych w Heemskerk.

Co oferujemy?

- Stabilne zatrudnienie– praca na dłuższy okres czasu

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 13.27 euro/h brutto

- Komfortowe zakwaterowanie – tylko 132 euro tygodniowo

- Samochód służbowy– ułatwiający codzienne dojazdy

- Ubezpieczenie zdrowotne – tylko 37,86 euro tygodniowo

- Wynagrodzenie wypłacane co tydzień– zawsze na czas

- Holenderska umowa o pracę – pewność i bezpieczeństwo

- Dodatek wakacyjny i urlopowy– dodatkowe korzyści

Twoje zadania:

- Sprzątanie pokoi hotelowych – dbanie o czystość i komfort gości

- Praca 6 dni w tygodniu:od wtorku do niedzieli

- Godziny pracy:

- W tygodniu: 9:00-15:45

- W weekendy: 9:00-15:45 lub dłużej (możliwość nadgodzin)

Wymagania:

- Język angielski na poziomie komunikatywnym – umożliwiający sprawną komunikację

- Dyspozycyjność i chęć do pracy– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Dodatkowe korzyści:

- Dojazd do pracy: na rowerze, 6.5 km

- Dodatek dla kierowców: od 4 do 10 euro dziennie, w zależności od liczby pasażerów

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Skontaktuj się z nami i rozpocznij pracę w Heemskerk już dziś!

Kontakt:

- Telefon: +48 602 460 130

- E-mail: rekrutacja@humanbe.pl

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się atrakcyjną pracą w przyjaznym środowisku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń