KLAVER Sp. z o.o.
Praca w Holandii – Ze Znajomością Języka Angielskiego

Lokalizacja: Holandia

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów do różnych stanowisk w Holandii, gdzie wymagana jest znajomość języka angielskiego. Oferujemy pracę w różnych sektorach, w tym przy pakowaniu owoców, w magazynach, logistyce, produkcji oraz w sektorze usług.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra kondycja fizyczna (w zależności od stanowiska)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz nadgodzin
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Dostępne stanowiska:

  • order picker
  • produkcja ciastek
  • piekarnia
  • operator maszyn( piekarnia)
  • magazyn
  • produkcja( sery, pakowanie wędlin, sosy)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: w zależności od stanowiska i doświadczenia
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (koszt potrącany z wynagrodzenia)
  • Transport do i z miejsca pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Kontakt:

Izabela+48570901913
Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131

Pracujemy od7:00do18:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń