Praca w magazynie w Roosendaal / Heinenoord! Mile widziane pary

Data publikacji: 25-08-2024
Miejsce Pracy: Roo
Wynagrodzenie: 13,59
Stanowisko: Magazynier

Szukasz lekkiej pracy magazynowej? Chcesz pracować w dynamicznym zespole i mieć atrakcyjne wynagrodzenie? Mamy coś dla Ciebie!

Obowiązki:

- Kompletowanie zamówień

- Przepakowywanie

- Sortowanie

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w logistyce lub na podobnym stanowisku

- Preferowane własne zakwaterowanie i transport

- Dyspozycyjność i motywacja do pracy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 13.59€ brutto za godzinę

- Praca od 07:00 do 16:00 (100% stawki)

- Nadgodziny płatne 125%

- Praca w soboty i niedziele płatna 150%

- Możliwość pracy na 32/40h tygodniowo z opcją nadgodzin

- Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne (35.49 EUR tygodniowo)

- Bezpłatny transport do pracy

- Zakwaterowanie (140 EUR za tydzień) w komfortowych domkach jednorodzinnych (pokoje jedno- lub dwuosobowe)

- Dodatek transportowy w przypadku własnego transportu

- Co 3 miesiące zwrot 400 EUR od rządu "Zorgtoeslag"

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilną pracą oraz atrakcyjnymi warunkami!

Kontakt:

- Telefon: +48 602 460 130

- E-mail: rekrutacja@humanbe.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń