Praca w Niemczech

Data publikacji: 18-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy

### Oferta Pracy dla Spawaczy, Ślusarzy, Hydraulików i Elektryków w Niemczech

*Stanowisko:* Spawacz / Ślusarz / Hydraulik / Elektryk
*Miejsce pracy:* Niemcy

Wynagrodzenie:

* Minimum 14 euro brutto za godzinę
*Dieta dzienna:* Od 80 euro

Opis stanowiska:

Niemiecka firma pośrednictwa pracy *[Nazwa Firmy]* zaprasza do współpracy wykwalifikowanych specjalistów na stanowiska spawaczy, ślusarzy, hydraulików oraz elektryków. Oferujemy możliwość pracy na dynamicznie rozwijającym się rynku niemieckim, gwarantując atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pełne wsparcie w adaptacji do nowych warunków.

*Dlaczego warto do nas dołączyć?*

- *Atrakcyjne wynagrodzenie:* minimum 14 euro brutto za godzinę, co zapewnia stabilność finansową.
- *Dieta dzienna:* od 80 euro, która pokrywa koszty zakwaterowania oraz wyżywienia, dając Ci pełen komfort podczas pracy za granicą.
- *Umowa o pracę na niemieckich warunkach:* stabilne zatrudnienie z pełnym pakietem socjalnym i ubezpieczeniem zdrowotnym.
- *Zakwaterowanie:* pomoc w organizacji zakwaterowania w dogodnej lokalizacji, blisko miejsca pracy.
- *Transport:* zapewniamy dofinansowanie kosztów dojazdów do miejsca pracy.
- *Rozwój zawodowy:* dostęp do szkoleń i kursów, które podniosą Twoje kwalifikacje oraz otworzą nowe możliwości zawodowe.
- *Wsparcie na każdym etapie zatrudnienia:* pomoc w formalnościach, opieka koordynatora, integracja z zespołem.

*Twoje zadania:*

- *Spawacz:* spawanie metodami MIG/MAG/TIG, przygotowanie powierzchni do spawania, kontrola jakości spawów.
- *Ślusarz:* obróbka metali, montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, prace naprawcze.
- *Hydraulik:* instalacja, naprawa i konserwacja systemów wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania oraz klimatyzacji.
- *Elektryk:* montaż i naprawa instalacji elektrycznych, diagnozowanie i usuwanie awarii, konserwacja urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

- *Wykształcenie i doświadczenie:* odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
- *Znajomość języka niemieckiego:* podstawowa znajomość języka będzie dodatkowym atutem.
- *Gotowość do wyjazdu:* mobilność i chęć do pracy za granicą.

*Jak aplikować:*

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na jednym z wymienionych stanowisk, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres:bewerber-koelnporz@work-intime.de . Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem:0049 221 53000011

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń