KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w Niemczech- STOLARZ darmowe zakwaterowanie!

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów);
- montaż mebli i elementów drewnianych;
- obsługa maszyn stolarskich
Wymagania:
- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;
- mile widziana znajomość języka niemieckiego;
- dyspozycyjność i zaangażowanie;
- sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość pracy na stałe,
- atrakcyjną stawkę godzinową,

- darmowe zakwaterowanie
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
- praca w południowo-zachodniej części Niemiec
Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.
Mail z dopiskiem: Stolarz - Niemcy

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Izabela: ☎ +48 570 901 414 mail: praca@klaverteam.com

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00