Praca w Sklepie Spożywczym w Raciborzu

  • Data publikacji:
  • 13-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Racibóż
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Zakres Obowiązków:

- Wykładanie towaru na półki sklepowe,

- prace pomocnicze przy towarowaniu sklepu,

- obsługa kasy fiskalnej,

- obsługa Klienta

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 27,77 zł/h brutto do 26 roku życia Netto,

- Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej

Oczekiwania:

- Wymagana książeczka sanepid lub jej chęć wyrobienia

- Gotowość do pracy na 2 zmiany

- Gotowość do pracy od poniedziałku do soboty

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:

prybicki@ottoworkforce.eu

APT KRAZ 393.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń