Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Praca w szkółce róż i krzewów

Data publikacji: 23-05-2024
Miejsce Pracy: Dania
Wynagrodzenie: około 8500 PLN miesięcznie
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Informacje
  • Pracownik szkółkarski- pielenie róż i krzewów

  • Praca odbywa się od końca maja do września

Pierwsza tura: 27 maja

Druga tura: 31 maja

  • Ilość wakatów: 20

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Oczekujemy
  • dyspozycyjność w podanym terminie,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Oferujemy
  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​:8500 PLN

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną w Danii

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Zakres obowiązków
  • pielenie ręczne róż i krzewów,

  • inne prace polowe.