Firma PERCONI GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko Spawacz w miejscowości Plauen. Aby móc pracować jako "spawacz" w firmie wymagane jest ukończone i ugruntowane wykształcenie zawodowe w zakresie spawania MIG/MAG.

Praca za granica Spawacz rur, Plauen Niemcy

Data publikacji: 12-06-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 13 200 - 14 080 zł / mies. brutto
Stanowisko: Spawacz

Lokalizacja: Plauen, Niemcy

Obowiązki

  • Spawanie rur

  • Przygotowanie części montażowych

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Dbałość o stanowisko pracy

  • Metody MIG/MAG

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako Spawacz

  • Zaangażowanie i świadomość wysokiej jakości

  • Znajomość j. Niemieckiego poziom minimum A2

  • Wyksztalcenie zawodowe, techniczne

  • Aktualne Certyfikaty Spawalnicze MIG/MAG certyfikat na rury

  • Auto na wyjazd

Oferujemy

  • Prace w stabilnej i ugruntowanej firmie

  • Koordynator w języku polskim

  • Zeitkonto tylko 35 godzin

  • Cotygodniowe zaliczki

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

  • Dodatki do odziezy roboczej

  • Zarobki w przedziale 3000€ do 3200€ netto w zależności od wypracowanych godzin oraz dodatków.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń