ak13.jobs
DOBRA I BEZPIECZNA PRACA W NIEMCZECH

Praca + Zakwaterowanie

Data publikacji: 06-08-2024
Miejsce Pracy: 97520 Rothline Bayern
Wynagrodzenie: 10600 zł
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Magazynierz uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy:Niemcy 97520 Rothlein

PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ!

WYSOKIE STAWKI GODZINOWE!

UMOWA O PRACĘ - PEŁEN ETAT + ZAKWATEROWANIE!

Zakres obowiązków

  • Realizacja i kompletowanie zamówień(za pomocą wózka widłowego np. czołowego lub bocznego)
  • Składowanie produktów / palet
  • Obsługa prostego skanera ręcznego
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie

Wymagania

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego - wymóg konieczny!
  • Mile widziane doświadczenie (min. 6 miesięcy) w pracy na powyższym stanowisku(operator wózka widłowego)
  • Mile widziane osoby mobilne
  • Gotowość do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Punktualność i dokładność

Oferujemy

Umowę o pracę na pełny etat
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową!
  • Stawka za pracę 15,38 euro
  • Możliwość podniesienie wynagrodzenia przez dodatkową pracę w weekendy lub nadgodzinach!
  • Pełne wynagrodzenie za wolny dzień świąteczny wypadający w tygodniu roboczym
  • Zapewnione zakwaterowaniew pełni wyposażone w pobliżu miejsca pracy z darmowym Internetem
  • Wsparcie kierowników projektu lub koordynatorów na miejsc

Przyslij swoje cv w jezyku polskim lub niemieckim prosze przesylac na adres ana.kowalczyk.recruiting@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń