Od września 2024 r. do naszego zespołu poszukujemy wszechstronnie zmotywowanej osoby na stanowisko kierownika ds. zleceń (f/m/d) w branży tłumaczeniowej. (praca na pełny etat/część etatu)

Praca zdalna - tłumaczenia

Data publikacji: 15-06-2024
Miejsce Pracy: zdalnie
Wynagrodzenie: 7000-10000
Stanowisko: Tłumacz

Jesteśmy małą, ale wyróżniającą się agencją tłumaczeniową z siedzibami w Berlinie i Zurychu. Nasza międzynarodowa kadra składająca się z ponad 600 wykwalifikowanych tłumaczy sprawia, że od lat współpracujemy z wieloma firmami i urzędami w krajach niemieckojęzycznych.

Od września 2024 r. do naszego zespołu poszukujemy wszechstronnie zmotywowanej osoby na stanowisko kierownika ds. zleceń (f/m/d) w branży tłumaczeniowej.

(praca na pełny etat/część etatu)

Praca na tym stanowisku jest w 100% zdalna. Zachęcamy do aplikowania kandydatów z dużym doświadczeniem zawodowym.

W tej pracy będą czekać na Ciebie ciekawe zadania:

  • Zarządzanie zleceniami - od oferty do faktury
  • Koordynacja projektów tłumaczeń symultanicznych i pisemnych
  • Samodzielne przetwarzanie zapytań i zleceń
  • Kompetentne doradztwo i wsparcie dla naszych klientów, tłumaczy pisemnych i ustnych
  • Przyjazna komunikacja przez e-mail i telefon
  • Język roboczy niemiecki

Twoje umiejętności są tak zróżnicowane, jak Twoje przyszłe działania:

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zleceniami lub kluczowymi klientami
  • Twoja znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie jest bardzo dobra, a ponadto wykazujesz duże zamiłowanie do języków obcych.
  • Znasz pakiet MS Office i potrafisz szybko zapoznać się z oprogramowaniem branżowym.
  • Twój styl pracy jest nastawiony na koncentrację, rozwiązywanie problemów i odpowiedzialność.
  • Lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne, a Twoje kontakty z klientami i współpracownikami są zawsze pełne zaangażowania.
  • Jesteś osobą spokojną i opanowaną, nawet gdy sytuacja jest trudna.
  • Wykształcenie wyższe lub odpowiednie szkolenie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • otwartą i pełną zaufania atmosferę pracy w małym zespole
  • kompleksowe szkolenia we wszystkich istotnych obszarach tematycznych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • nieskomplikowaną hierarchię i możliwość szybkiej komunikacji w przypadku pytań i nadchodzących decyzji

Czy chciał(a)byś wspomóc nas w tych zadaniach w przyszłości? W takim razie czekamy na Twoją aplikację w języku niemieckim wraz z Twoim CV w języku niemieckim i oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Uwaga: Rozpatrujemy wyłącznie zgłoszenia w języku niemieckim.

Adres do korespondencji: julia.arbeit1010@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń