Inwemer System Sp. z.o.o
Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług technicznej obsługi nieruchomości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w obiekcie-Zielona Góra

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Zielona Góra
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Godziny pracy:poranne lub popołudniowe do ustalenia, od pon. do pt.

Zakres obowiązków:

• utrzymanie porządku i czystości w obiektach: odkurzanie, mycie podłóg, mycie drzwi wejściowych, serwis zaplecza socjalnego oraz toalet

Wymagania:

• wysoka kultura osobista

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• pełnoletność

Oferujemy:

• umowę zlecenie, stawka 28,10 zł brutto/1 godzina

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 502-372-937​, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń