Poszukujemy pokojówek oraz pomocy kuchennych do pracy w prestiżowym hotelu. Przyjmujemy panie, panów oraz pary. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnymi warunkami, ta oferta jest dla Ciebie!

Pracownicy renomowanej sieci hoteli w Niemczech - kobiety, mężczyźni, pary

  • Data publikacji:
  • 26-05-2024
  • Monachium, Saale, Cottbus, Hamburg, Ratyzbona, Lubeka, Fürt, Osnabrück, Düsseldorf, Erlangen, Berlin, Forchheim, Aschheim, Stuttgard, Kilonia, Maincheim
  • Wynagrodzenie:
  • 1100 - 2500 EUR miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pokojówka

Praca OD ZARAZ w renomowanym hotelu w Niemczech!

Lokalizacje: Monachium, Saale, Cottbus, Hamburg, Ratyzbona, Lubeka, Fürt, Osnabrück, Düsseldorf, Erlangen, Berlin, Forchheim, Aschheim, Stuttgard, Kilonia, Maincheim

Atrakcyjne wynagrodzenie:Pokojówka: 10,5 €/h netto, Pomoc kuchenna: 10 €/h netto
Nasi pracownicy zarabiają 1100€ - 2500€ miesięcznie

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie (w hotelu, w którym pracujesz lub mieszkaniu)
  • Bezpłatne śniadania w większości hoteli
  • Darmowy miesięczny bilet na komunikację miejską
  • Szkolenie (2-3 dni)
  • Możliwość szkoleń i dalszego rozwoju w branży hotelowej dla zaangażowanych pracowników

Wymagania:

Komunikatywny język angielski lub niemiecki – poziom minimum A2
Do pracy na recepcji angielski lub niemiecki - poziom B1
Doświadczenie – mile widziane, ale niekonieczne

Zadania pokojówki:

Serwis i sprzątanie pokoi – dbanie o czystość i porządek w pokojach hotelowych
Dodatkowo płatne sprzątanie hoteli -dodatkowa możliwość zarobku

Zadania pomocy kuchennej:

Pomoc przy serwowaniu śniadań
Obsługa zmywarki

Wyślij swoje CV na adres: an.holandia@gmail.com

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku! 🎉

#pracaHumanBE #HumanBE #pracadlakobiet #niemcy #pracaNiemcy #hotel #hotelarstwo #pokojowka #pracawhotelu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń