Nasza firma zajmuje się sprzedażą ziół i suplementów diety za pośrednictwem sklepu internetowego. Jesteśmy małą i szybko rozwijającą się firmą zorientowaną na eksport. Poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby, która może wesprzeć działania firmy na rynku europejskim.

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Data publikacji: 29-05-2024
Miejsce Pracy: Chorzów
Stanowisko: Pracownik Biurowy

Zakres obowiązków:

- Wspieranie działań administracyjnych i marketingowych firmy.

- Obsługa korespondencji mailowej w języku polskim i angielskim.

- Organizacja prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura.

- Przetwarzanie oraz zapewnienie sprawnego przepływu dokumentów magazynowych..

- Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu w mediach społecznościowych.

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie).

- Biegłej znajomości obsługi komputera.

- Łatwość w przyswajaniu nowych informacji.

- Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

- Wysoka kultura osobista.

- Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

- Ukończenie studiów biologicznych lub pokrewnych kierunków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Możliwość rozwoju

- Realizację ciekawych zadań

- Pracę w zgranym zespole

- Możliwość pracy z domu