Drukarnia w Łomiankach koło Warszawy zatrudni pracownika biurowego w pełnym wymiarze godzin.

Pracownik biurowy

Data publikacji: 14-10-2024
Miejsce Pracy: Łomianki
Wynagrodzenie: 4300 brutto miesięcznie
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Drukarnia w Łomiankach koło Warszawy zatrudni pracownika biurowego w pełnym wymiarze godzin. Oferujemy dobre warunki pracy i możliwość rozwoju. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie zamówień i ich weryfikacja oraz sprawdzanie dostępności towaru Przygotowywanie materiałów do wysyłki i pakowanie Drukowanie etykiet Wystawianie faktur

Nasze wymagania: Znajomość edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i programu pocztowego

Mile widziane:Znajomość programów graficznych Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

To oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

W naszej drukarni nie pracujemy w weekendy.

Prosimy o przesłanie CV na adres: drukarnialomianki@wp.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń